Kahramanmaraş Airfel Kombi Tamir ve Bakım Servisi

Bir Japon markası olan Daikin’in iştiraki olarak hizmet veren Airfel; ısıtma sistemlerinde ortaya koyduğu başarısı ile ülkemizde de kısa zamanda ilgi odağı olmayı başarmıştır. Kışın soğuk havalarda evlerinde sıcaklığı ve konforu elde etmek isteyenler; Airfel marka kombileri tercih etmektedirler. Üstelik her türlü mekana uyum sağlayan kombiler, bu marka altında satışa sunulmaktadır. Uygun fiyatlara, dayanıklılık gösteren ve ısıtma sistemi son derece uygun olan bir kombinin sahibi olma şansını, Airfel ile yakalayacaksınız. Bu marka kombinlerde yaşanacak olan problemleri çözmek için, Airfel kombi servisi firmalarına ihtiyacınız olacak. Gerek kombilerin onarımı, gerek tamiri, gerekse de kış aylarından önce yaptırılması gereken düzenli bakımı için ihtiyaç duyacağınız kombi servisi firmasını seçerken titiz davranmanız lazım.

20 yıllık tecrübeye sahip, Airfel marka kombinler konusunda ustalaşmış olan elemanları ile hizmet veren Kahramanmaraş Airfel kombi servisi firmasından ne zaman isterseniz destek talep edebilirsiniz.

Servis Talep Formu


Kahramanmaraş Airfel Kombi Tamir Servisi

Airfel marka kombilerde yaşanacak olan arızaların giderilmesi noktasında, Airfel kombi servisi bulmanız gerekecektir. Sizlere bu alanda deneyim sahibi çalışanları ile birlikte hizmet veren Kahramanmaraş Airfel kombi servisi firmamızı tavsiye ederiz. Kısa sürede sorunu bularak çözecek olan ekibimiz; kombi tamiri sırasında şu adımları izlemektedir:

 • İlk önce ekibimiz tarafından ilgili kombi kontrol edilerek, sorunun nereden kaynaklı olduğu saptanır.
 • Ardından sorunlu olan bölgede onarım çalışması yapılması mümkünse yapılır.
 • Eğer değişmesi gereken parça var ise; firmamız tarafından sizin onayınızdan sonra bu parça temin edilir. Eski parça çıkarılarak, yerine yenisi takılır.
 • Kombi tamiri ve onarımdan sonra kombi ile alakalı hatlar, elektrik düzeni, fan ve bar basıncı kontrol edilerek, işlem tamamlanır.

Kahramanmaraş Airfel kombi servisi firmamız; Airfel marka kombilerde yaşanan problemleri kısa sürede saptamakta ve 1 saat gibi kısa sürede sonuca kavuşturmaktadır. Ayrıca yapılacak olan tamir ve onarım işlemlerinde hem uygun fiyat güvencesi, hem de yapılacak olan hizmetin 1 yıl süre ile garantisi verilmektedir. Firmamızda 20 yılı aşkın tecrübe sahibi çalışanlar mevcuttur.

Kahramanmaraş Airfel Kombi Bakım Hizmeti

Airfel marka kombinlerin arızalarının giderilmesinin yanında, düzenli olarak bakım da yaptırılmalıdır. Yine bu noktada da Kahramanmaraş Airfel kombi servisi olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Kombi bakımı sırasında aşağıdaki adımlar takip edilmektedir:

 • Yılda en az bir kere olmak şartıyla, kış aylarından önce kombi bakımı yaptırılmalıdır.
 • Ekibimiz tarafından ilk önce sıcak su ve kalorifer açık mı kontrol edilir.
 • Sonrasında kombinin su sızdırma durumunun olup olmadığına göz atılır.
 • Bu kontrollerden sonra kombinin içi açılır.
 • Kombinin içerisinde dikkat edilecek olan ilk nokta; tozlanma durumudur. Şayet tozlanma varsa; ekibimiz tarafından kombi içerisinde tozlanma giderilecektir.
 • Kombi yanma odasındaki brülör temizlenecektir.
 • Daha sonra kombideki bağlantı noktaları ve hatların kontrolleri sağlanır.
 • Kombi baca fanı bulunarak, bu fanının kontrolleri sağlanır ve temizlenir.
 • Genişleme tankı da bu esnada atlanmamakta ve mutlaka kontrol edilerek, bar basıncının ayarlanması sağlanacaktır.
 • Son olarak kombi kalorifer hattı üzerinde yer alan filtre temizlenerek işlem sonuçlandırılır.

Yılda en az bir kere, mümkünse yazın ve Sonbahar aylarında birer defa olmak üzere, yılda 2 kere kombi bakımı yaptırılmalıdır. Kahramanmaraş Airfel kombi servisi olarak faaliyetlerini gösteren firmamız; yukarıdaki adımlar doğrultusunda kombini bakımını 6 ay garanti verecek şekilde yürütmektedir.