Kahramanmaraş

ECA Kombi Tamir ve Bakım Servisi

Avrupa Kulüpler Birliği Türkçe açılımıyla bilinen ECA; kombi üretiminde dünya çapında en çok bilinen marka olup, bünyesinde farklı alanlara kolayca uygulanabilen kombilere yer vermektedir. Eğer ECA marka kombi sahibi olmak istiyorsanız; piyasada yer alan ECA ürünlerini inceleyerek, size en uygun olanı seçebilirsiniz. ECA kombileriniz için kış aylarından hemen önce her yıl düzenli bakım yaptırmanız gerekecek. Bu durumda da ECA ile alakalı hizmet veren bir yetkili kombi servisi bulmalısınız. ECA kombinin bakımından anlayan ve tecrübeli çalışanları ile hizmet eden ECA kombi servisi firmalarından hizmet alarak, her yıl düzenli olarak bakım yaptırabilirsiniz. Ayrıca kombinizde yaşadığınız sorunları çözmek adına da yine bu firmalardan destek talep edebilirsiniz.

ECA kombilerinin tamiri ve bakımında uzman olan Kahramanmaraş ECA kombi servisimizden bu hizmeti hem uygun fiyata, hem de uzun süre garantili şekilde alabilirsiniz. 

Kahramanmaraş
ECA Kombi Tamir Servisi

ECA marka kombilerde yaşanacak olan arızaların giderilmesi noktasında, ECA kombi servisi bulmanız gerekecektir. Sizlere bu alanda deneyim sahibi çalışanları ile birlikte hizmet veren Kahramanmaraş ECA kombi servisi firmamızı tavsiye ederiz. Kısa sürede sorunu bularak çözecek olan ekibimiz; kombi tamiri sırasında şu adımları izlemektedir:

 • İlk önce ekibimiz tarafından ilgili kombi kontrol edilerek, sorunun nereden kaynaklı olduğu saptanır.
 • Ardından sorunlu olan bölgede onarım çalışması yapılması mümkünse yapılır.
 • Eğer değişmesi gereken parça var ise; firmamız tarafından sizin onayınızdan sonra bu parça temin edilir. Eski parça çıkarılarak, yerine yenisi takılır.
 • Kombi tamiri ve onarımdan sonra kombi ile alakalı hatlar, elektrik düzeni, fan ve bar basıncı kontrol edilerek, işlem tamamlanır.

Kahramanmaraş ECA kombi servisi firmamız; ECA marka kombilerde yaşanan problemleri kısa sürede saptamakta ve 1 saat gibi kısa sürede sonuca kavuşturmaktadır. Ayrıca yapılacak olan tamir ve onarım işlemlerinde hem uygun fiyat güvencesi, hem de yapılacak olan hizmetin 1 yıl süre ile garantisi verilmektedir. Firmamızda 20 yılı aşkın tecrübe sahibi çalışanlar mevcuttur.

Servis Talep Formu


Kahramanmaraş
ECA Kombi Bakım Hizmeti

ECA marka kombinlerin arızalarının giderilmesinin yanında, düzenli olarak bakım da yaptırılmalıdır. Yine bu noktada da Kahramanmaraş ECA kombi servisi olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Kombi bakımı sırasında aşağıdaki adımlar takip edilmektedir:

 • Yılda en az bir kere olmak şartıyla, kış aylarından önce kombi bakımı yaptırılmalıdır.
 • Ekibimiz tarafından ilk önce sıcak su ve kalorifer açık mı kontrol edilir.
 • Sonrasında kombinin su sızdırma durumunun olup olmadığına göz atılır.
 • Bu kontrollerden sonra kombinin içi açılır.
 • Kombinin içerisinde dikkat edilecek olan ilk nokta; tozlanma durumudur. Şayet tozlanma varsa; ekibimiz tarafından kombi içerisinde tozlanma giderilecektir.
 • Kombi yanma odasındaki brülör temizlenecektir.
 • Daha sonra kombideki bağlantı noktaları ve hatların kontrolleri sağlanır.
 • Kombi baca fanı bulunarak, bu fanının kontrolleri sağlanır ve temizlenir.
 • Genişleme tankı da bu esnada atlanmamakta ve mutlaka kontrol edilerek, bar basıncının ayarlanması sağlanacaktır.
 • Son olarak kombi kalorifer hattı üzerinde yer alan filtre temizlenerek işlem sonuçlandırılır.

Yılda en az bir kere, mümkünse yazın ve Sonbahar aylarında birer defa olmak üzere, yılda 2 kere kombi bakımı yaptırılmalıdır. Kahramanmaraş ECA kombi servisi olarak faaliyetlerini gösteren firmamız; yukarıdaki adımlar doğrultusunda kombini bakımını 6 ay garanti verecek şekilde yürütmektedir.