Kahramanmaraş

Ferroli Kombi Tamir ve Bakım Servisi

60 yıl önce İtalya’da kurulmuş olan, ancak günümüzde birçok ülkede merkezi olan Ferroli; elektronik ev aletleri konusundaki başarısı ile ön plana çıkmaktadır. Ferroli markalı kombiler de; bu markanın ürettiği ve birçok insanın evinde veya işyerinde tercih ettiği ürünler arasındadır. Ancak birçok klimada olduğu gibi, bu marka klimalarda da zaman zaman birtakım sorunlar çıkabiliyor. Bu durumda ne yapacağınızı bilemiyorsanız; Ferrori kombi servisinden destek almanız gerekmektedir. Ferroli marka kombilerin tamiri ve bakımı konusunda hizmet veren birçok yetkili kombi servisi vardır. Bunlardan güven arz eden kaliteli bir firma bularak, sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Kahramanmaraş’ta bulunan ve birçok markanın kombi tamiri ile bakımını yapan firmamız; Kahramanmaraş Ferroli kombi servisi olarak da bilinmektedir. Tamir işlemleri için 1 yıl garanti, bakım hizmetinde ise 6 ay süre ile garanti verilmektedir.

Kahramanmaraş
Ferroli Kombi Tamir Servisi

Ferroli marka kombilerde yaşanacak olan arızaların giderilmesi noktasında, Ferroli kombi servisi bulmanız gerekecektir. Sizlere bu alanda deneyim sahibi çalışanları ile birlikte hizmet veren Kahramanmaraş Ferroli kombi servisi firmamızı tavsiye ederiz. Kısa sürede sorunu bularak çözecek olan ekibimiz; kombi tamiri sırasında şu adımları izlemektedir:

 • İlk önce ekibimiz tarafından ilgili kombi kontrol edilerek, sorunun nereden kaynaklı olduğu saptanır.
 • Ardından sorunlu olan bölgede onarım çalışması yapılması mümkünse yapılır.
 • Eğer değişmesi gereken parça var ise; firmamız tarafından sizin onayınızdan sonra bu parça temin edilir. Eski parça çıkarılarak, yerine yenisi takılır.
 • Kombi tamiri ve onarımdan sonra kombi ile alakalı hatlar, elektrik düzeni, fan ve bar basıncı kontrol edilerek, işlem tamamlanır.

Kahramanmaraş Ferroli kombi servisi firmamız; Ferroli marka kombilerde yaşanan problemleri kısa sürede saptamakta ve 1 saat gibi kısa sürede sonuca kavuşturmaktadır. Ayrıca yapılacak olan tamir ve onarım işlemlerinde hem uygun fiyat güvencesi, hem de yapılacak olan hizmetin 1 yıl süre ile garantisi verilmektedir. Firmamızda 20 yılı aşkın tecrübe sahibi çalışanlar mevcuttur.

Servis Talep Formu


Kahramanmaraş
Ferroli Kombi Bakım Hizmeti

Ferroli marka kombinlerin arızalarının giderilmesinin yanında, düzenli olarak bakım da yaptırılmalıdır. Yine bu noktada da Kahramanmaraş Ferroli kombi servisi olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Kombi bakımı sırasında aşağıdaki adımlar takip edilmektedir:

 • Yılda en az bir kere olmak şartıyla, kış aylarından önce kombi bakımı yaptırılmalıdır.
 • Ekibimiz tarafından ilk önce sıcak su ve kalorifer açık mı kontrol edilir.
 • Sonrasında kombinin su sızdırma durumunun olup olmadığına göz atılır.
 • Bu kontrollerden sonra kombinin içi açılır.
 • Kombinin içerisinde dikkat edilecek olan ilk nokta; tozlanma durumudur. Şayet tozlanma varsa; ekibimiz tarafından kombi içerisinde tozlanma giderilecektir.
 • Kombi yanma odasındaki brülör temizlenecektir.
 • Daha sonra kombideki bağlantı noktaları ve hatların kontrolleri sağlanır.
 • Kombi baca fanı bulunarak, bu fanının kontrolleri sağlanır ve temizlenir.
 • Genişleme tankı da bu esnada atlanmamakta ve mutlaka kontrol edilerek, bar basıncının ayarlanması sağlanacaktır.
 • Son olarak kombi kalorifer hattı üzerinde yer alan filtre temizlenerek işlem sonuçlandırılır.

Yılda en az bir kere, mümkünse yazın ve Sonbahar aylarında birer defa olmak üzere, yılda 2 kere kombi bakımı yaptırılmalıdır. Kahramanmaraş Ferroli kombi servisi olarak faaliyetlerini gösteren firmamız; yukarıdaki adımlar doğrultusunda kombini bakımını 6 ay garanti verecek şekilde yürütmektedir.