Kahramanmaraş

İmmergas Kombi Tamir ve Bakım Servisi

Verimli ve tasarruf sağlatan ürünleri ile 55 senedir elektronik ev aletleri pazarında yer alan Immergas; son birkaç sene içerisinde kombileriyle de büyük bir ilgi görüyor. Kombilerinde tasarruf sağlamaları ve ısınma konusunda yüksek verim elde edebilmeleri için son kaliteyi sunan Immergas; bu özelliğiyle Türkiye’de kısa zamanda uzun bir yol kat etmeyi başarmıştır. Immergas kombi servisi firmalarından, bu markada yaşadığınız sıkıntıları gidermek maksadıyla hizmet alabilirsiniz. Kombilerinizin her yıl kış aylarından hemen önce bakımı konusunda ve yaşanan birtakım problemlerin çözüme kavuşması adına, kombi servisi hizmeti veren ve Immergas markasından anlayan yetkili firmalardan destek talep edebilirsiniz.

Kahramanmaraş Immergas kombi servisi olarak da bilinen ve birçok markanın kombilerinin hem onarılmasında, hem de bakımında hizmet veren firmamızdan, Immergas marka kombileriniz için her türlü destek alabilirsiniz.

Kahramanmaraş
İmmergas Kombi Tamir Servisi

Immergas marka kombilerde yaşanacak olan arızaların giderilmesi noktasında, Immergas kombi servisi bulmanız gerekecektir. Sizlere bu alanda deneyim sahibi çalışanları ile birlikte hizmet veren Kahramanmaraş Immergas kombi servisi firmamızı tavsiye ederiz. Kısa sürede sorunu bularak çözecek olan ekibimiz; kombi tamiri sırasında şu adımları izlemektedir:

 • İlk önce ekibimiz tarafından ilgili kombi kontrol edilerek, sorunun nereden kaynaklı olduğu saptanır.
 • Ardından sorunlu olan bölgede onarım çalışması yapılması mümkünse yapılır.
 • Eğer değişmesi gereken parça var ise; firmamız tarafından sizin onayınızdan sonra bu parça temin edilir. Eski parça çıkarılarak, yerine yenisi takılır.
 • Kombi tamiri ve onarımdan sonra kombi ile alakalı hatlar, elektrik düzeni, fan ve bar basıncı kontrol edilerek, işlem tamamlanır.

Kahramanmaraş Immergas kombi servisi firmamız; Immergas marka kombilerde yaşanan problemleri kısa sürede saptamakta ve 1 saat gibi kısa sürede sonuca kavuşturmaktadır. Ayrıca yapılacak olan tamir ve onarım işlemlerinde hem uygun fiyat güvencesi, hem de yapılacak olan hizmetin 1 yıl süre ile garantisi verilmektedir. Firmamızda 20 yılı aşkın tecrübe sahibi çalışanlar mevcuttur.

Servis Talep Formu


Kahramanmaraş
İmmergas Kombi Bakım Hizmeti

Immergas marka kombinlerin arızalarının giderilmesinin yanında, düzenli olarak bakım da yaptırılmalıdır. Yine bu noktada da Kahramanmaraş Immergas kombi servisi olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Kombi bakımı sırasında aşağıdaki adımlar takip edilmektedir:

 • Yılda en az bir kere olmak şartıyla, kış aylarından önce kombi bakımı yaptırılmalıdır.
 • Ekibimiz tarafından ilk önce sıcak su ve kalorifer açık mı kontrol edilir.
 • Sonrasında kombinin su sızdırma durumunun olup olmadığına göz atılır.
 • Bu kontrollerden sonra kombinin içi açılır.
 • Kombinin içerisinde dikkat edilecek olan ilk nokta; tozlanma durumudur. Şayet tozlanma varsa; ekibimiz tarafından kombi içerisinde tozlanma giderilecektir.
 • Kombi yanma odasındaki brülör temizlenecektir.
 • Daha sonra kombideki bağlantı noktaları ve hatların kontrolleri sağlanır.
 • Kombi baca fanı bulunarak, bu fanının kontrolleri sağlanır ve temizlenir.
 • Genişleme tankı da bu esnada atlanmamakta ve mutlaka kontrol edilerek, bar basıncının ayarlanması sağlanacaktır.
 • Son olarak kombi kalorifer hattı üzerinde yer alan filtre temizlenerek işlem sonuçlandırılır.

Yılda en az bir kere, mümkünse yazın ve Sonbahar aylarında birer defa olmak üzere, yılda 2 kere kombi bakımı yaptırılmalıdır. Kahramanmaraş Immergas kombi servisi olarak faaliyetlerini gösteren firmamız; yukarıdaki adımlar doğrultusunda kombini bakımını 6 ay garanti verecek şekilde yürütmektedir.