Kahramanmaraş Kombi Servisi

Kahramanmaraş Kombi Servisi

Gelişen teknoloji ile evlerimizi artık eskiden olduğu gibi sobalar ile değil, kombiler ile ısıtmaktayız. Hatta evimizin sıcak su ihtiyaçlarını da yine kombiler sayesinde karşılamaktayız. Bu nedenle kombiler artık elektrik, su gibi evlerimizin vazgeçilmezidir.

Evlerinizin en önemli eşyası olan kombileri iyi şekilde korumak ve gerekli bakımlarını yaptırmak, hem kombinizin ömrünü uzatır hem de zamandan, faturadan tasarruf sağlar. Ancak kombi bakımı yaptırırken de dikkat edilmesi gereken şey, işinin ehli olan kişilerin kombinize bakım yapmasını sağlamaktır.

Avrupa standartlarının giderek yaygınlaştığı ülkemizde Kombi Servisleri de hizmet kalitelerini Avrupa seviyesine çıkartmalı ve sertifikalandırmalıdır. Bu bağlamda açılan sertifikasyon kuruluşları ülkemizde faaliyet göstermektedir.

Biz, Kahramanmaraş Kombi Servisi olarak hizmet veren ve Uluslar arası Kombi Servisçiliği sınavından başarılı olarak geçerek GAZMER tarafından verilen Kombi Servisçisi Sertifikalarını almış, uzman kombi servisiyiz. İşimizi yaparken gerekli güvenlik önlemlerini almakta ve kombi bakım, onarımını yapmakta tam yetkili servisiz.

Kombinizin markası ne olursa olsun gerekli tamir ve bakım hizmetini vermeye dair sertifikalarımız bulunmaktadır. Biz Kahramanmaraş’ta Kombi Servisi Sertifikasına sahip ilk ve tek servis merkeziyiz. Kahramanmaraş Kombi Bakım Hizmetleri ve Kahramanmaraş Kombi Tamir Hizmetleri vermekteyiz.

Kaliteli hizmet, uzman ve sertifikalı personeller tarafından kombi bakım ve ya tamir işlemlerinizi yaptırmak istiyorsanız bizi arayın.

KombiMAR olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunalım.

Telefon: 0850 346 0046 ve GSM: 0545 717 2446

KombiMAR

Kahramanmaraş Kombi, Klima Tamir ve Bakım Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir