Kahramanmaraş

Maktek Kombi Tamir ve Bakım Servisi

Yerli bir marka olan Maktek; ürettiği ürünleri dünya pazarında görücüye çıkaran bir markadır. 40’dan fazla ülkeye ihraç ettiği ürünleri ile dünya pazarında da söz sahibi olmayı başaran Maktek; elektronik ev eşyalarının üretiminde izlediği yöntemle dikkatleri üzerine çekmiştir. 2000’li yıllarla birlikte kombi üretiminde de söz sahibi olmayı başaran firmanın kombileri günümüzde birçok ev sahibi tarafından tercih görüyor. Maktek marka kombilerde yaşanan arızaların giderilmesi ve her sene kıştan önce bakımının yapılması için; Maktek kombi servisi firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer bu hizmeti kalitesini yansıtan, güvenilir bir firmadan alırsanız; alacağınız hizmetin uzun süre garantisini karşınızda bulacaksınız. Kahramanmaraş Maktek kombi servisi firmamız; kombi tamirinde 1 yıl, kombi bakımında ise 6 ay süre ile garanti vermektedir.

Tecrübeli ve Maktek markasından anlayan elemanları ile kombi servisini ayağınıza kadar firmamızın internet sitesinden ya da telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Kahramanmaraş
Maktek Kombi Tamir Servisi

Maktek marka kombilerde yaşanacak olan arızaların giderilmesi noktasında, Maktek kombi servisi bulmanız gerekecektir. Sizlere bu alanda deneyim sahibi çalışanları ile birlikte hizmet veren Kahramanmaraş Maktek kombi servisi firmamızı tavsiye ederiz. Kısa sürede sorunu bularak çözecek olan ekibimiz; kombi tamiri sırasında şu adımları izlemektedir:

 • İlk önce ekibimiz tarafından ilgili kombi kontrol edilerek, sorunun nereden kaynaklı olduğu saptanır.
 • Ardından sorunlu olan bölgede onarım çalışması yapılması mümkünse yapılır.
 • Eğer değişmesi gereken parça var ise; firmamız tarafından sizin onayınızdan sonra bu parça temin edilir. Eski parça çıkarılarak, yerine yenisi takılır.
 • Kombi tamiri ve onarımdan sonra kombi ile alakalı hatlar, elektrik düzeni, fan ve bar basıncı kontrol edilerek, işlem tamamlanır.

Kahramanmaraş Maktek kombi servisi firmamız; Maktek marka kombilerde yaşanan problemleri kısa sürede saptamakta ve 1 saat gibi kısa sürede sonuca kavuşturmaktadır. Ayrıca yapılacak olan tamir ve onarım işlemlerinde hem uygun fiyat güvencesi, hem de yapılacak olan hizmetin 1 yıl süre ile garantisi verilmektedir. Firmamızda 20 yılı aşkın tecrübe sahibi çalışanlar mevcuttur.

Servis Talep Formu


Kahramanmaraş
Maktek Kombi Bakım Hizmeti

Maktek marka kombinlerin arızalarının giderilmesinin yanında, düzenli olarak bakım da yaptırılmalıdır. Yine bu noktada da Kahramanmaraş Maktek kombi servisi olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Kombi bakımı sırasında aşağıdaki adımlar takip edilmektedir:

 • Yılda en az bir kere olmak şartıyla, kış aylarından önce kombi bakımı yaptırılmalıdır.
 • Ekibimiz tarafından ilk önce sıcak su ve kalorifer açık mı kontrol edilir.
 • Sonrasında kombinin su sızdırma durumunun olup olmadığına göz atılır.
 • Bu kontrollerden sonra kombinin içi açılır.
 • Kombinin içerisinde dikkat edilecek olan ilk nokta; tozlanma durumudur. Şayet tozlanma varsa; ekibimiz tarafından kombi içerisinde tozlanma giderilecektir.
 • Kombi yanma odasındaki brülör temizlenecektir.
 • Daha sonra kombideki bağlantı noktaları ve hatların kontrolleri sağlanır.
 • Kombi baca fanı bulunarak, bu fanının kontrolleri sağlanır ve temizlenir.
 • Genişleme tankı da bu esnada atlanmamakta ve mutlaka kontrol edilerek, bar basıncının ayarlanması sağlanacaktır.
 • Son olarak kombi kalorifer hattı üzerinde yer alan filtre temizlenerek işlem sonuçlandırılır.

Yılda en az bir kere, mümkünse yazın ve Sonbahar aylarında birer defa olmak üzere, yılda 2 kere kombi bakımı yaptırılmalıdır. Kahramanmaraş Maktek kombi servisi olarak faaliyetlerini gösteren firmamız; yukarıdaki adımlar doğrultusunda kombini bakımını 6 ay garanti verecek şekilde yürütmektedir.