Kahramanmaraş

Termodinamik Kombi Tamir ve Bakım Servisi

1992 yılında, ısıtma sistemleri üzerinde geliştirdiği ürünleri ile piyasaya giriş yapmış olan Termodinamik; Türkiye’nin en kaliteli markaları arasındadır. Dayanıklı ve uygun fiyatlı kombileri üreterek piyasaya sürmüş olan marka; evlere ve işyerlerine uygun hale getirilen ürünleri ile büyük sükse yapmıştır. Termodinamik markasının kombilerinde yaşanacak olan her türlü problemin çözümü ve bakımı için; Termodinamik kombi servisi firmalarından yardım almanız gerekmektedir. Bu konuda hizmet veren birçok firma olsa da, birçoğu garanti kapsamında servis hizmeti yansıtmamaktadır. Kahramanmaraş’ta yer alan ve Kahramanmaraş Termodinamik kombi servisi firmamız; yapılacak olan tamir işlemleri için 1 yıl, bakım işlemleri için ise; 6 aylık süre ile garanti vermektedir.

Kombi servisi firması olarak faaliyetlerini yürüten kurumumuzda; deneyim sahibi elemanlar yer alırken, yapılan hizmetin bedeli çok caziptir. Bu yüzden birçok Termodinamik kombi sahibi; firmamızı tercih etmektedir.

Kahramanmaraş
Termodinamik Kombi Tamir Servisi

Termodinamik marka kombilerde yaşanacak olan arızaların giderilmesi noktasında, Termodinamik kombi servisi bulmanız gerekecektir. Sizlere bu alanda deneyim sahibi çalışanları ile birlikte hizmet veren Kahramanmaraş Termodinamik kombi servisi firmamızı tavsiye ederiz. Kısa sürede sorunu bularak çözecek olan ekibimiz; kombi tamiri sırasında şu adımları izlemektedir:

 • İlk önce ekibimiz tarafından ilgili kombi kontrol edilerek, sorunun nereden kaynaklı olduğu saptanır.
 • Ardından sorunlu olan bölgede onarım çalışması yapılması mümkünse yapılır.
 • Eğer değişmesi gereken parça var ise; firmamız tarafından sizin onayınızdan sonra bu parça temin edilir. Eski parça çıkarılarak, yerine yenisi takılır.
 • Kombi tamiri ve onarımdan sonra kombi ile alakalı hatlar, elektrik düzeni, fan ve bar basıncı kontrol edilerek, işlem tamamlanır.

Kahramanmaraş Termodinamik kombi servisi firmamız; Termodinamik marka kombilerde yaşanan problemleri kısa sürede saptamakta ve 1 saat gibi kısa sürede sonuca kavuşturmaktadır. Ayrıca yapılacak olan tamir ve onarım işlemlerinde hem uygun fiyat güvencesi, hem de yapılacak olan hizmetin 1 yıl süre ile garantisi verilmektedir. Firmamızda 20 yılı aşkın tecrübe sahibi çalışanlar mevcuttur.

Servis Talep Formu


Kahramanmaraş
Termodinamik Kombi Bakım Hizmeti

Termodinamik marka kombinlerin arızalarının giderilmesinin yanında, düzenli olarak bakım da yaptırılmalıdır. Yine bu noktada da Kahramanmaraş Termodinamik kombi servisi olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Kombi bakımı sırasında aşağıdaki adımlar takip edilmektedir:

 • Yılda en az bir kere olmak şartıyla, kış aylarından önce kombi bakımı yaptırılmalıdır.
 • Ekibimiz tarafından ilk önce sıcak su ve kalorifer açık mı kontrol edilir.
 • Sonrasında kombinin su sızdırma durumunun olup olmadığına göz atılır.
 • Bu kontrollerden sonra kombinin içi açılır.
 • Kombinin içerisinde dikkat edilecek olan ilk nokta; tozlanma durumudur. Şayet tozlanma varsa; ekibimiz tarafından kombi içerisinde tozlanma giderilecektir.
 • Kombi yanma odasındaki brülör temizlenecektir.
 • Daha sonra kombideki bağlantı noktaları ve hatların kontrolleri sağlanır.
 • Kombi baca fanı bulunarak, bu fanının kontrolleri sağlanır ve temizlenir.
 • Genişleme tankı da bu esnada atlanmamakta ve mutlaka kontrol edilerek, bar basıncının ayarlanması sağlanacaktır.
 • Son olarak kombi kalorifer hattı üzerinde yer alan filtre temizlenerek işlem sonuçlandırılır.

Yılda en az bir kere, mümkünse yazın ve Sonbahar aylarında birer defa olmak üzere, yılda 2 kere kombi bakımı yaptırılmalıdır. Kahramanmaraş Termodinamik kombi servisi olarak faaliyetlerini gösteren firmamız; yukarıdaki adımlar doğrultusunda kombini bakımını 6 ay garanti verecek şekilde yürütmektedir.