Kahramanmaraş

Termotek Kombi Tamir ve Bakım Servisi

Türkiye’nin yerli ısıtma sistemi üreticilerinden olan Termotek ile evler artık hem çok daha sıcak, hem de çok daha konforlu bir hale gelecek. Termotek’in her türlü ortama uygun olan ürünlerini kullanarak, sizler de istediğiniz sıcaklığı ve konforu elde edebilirsiniz. Termotek marka kombiler; diğer kombilerde olduğu gibi zaman zaman arızalar meydana getirebiliyor. Bu durumda işi bilen bir kombi servisi firmasıyla iletişim kurmanız doğru olacaktır. Meydana gelen arızaların giderilmesi için uzman personeli ile hareket eden Kahramanmaraş Termotek kombi servisi firmasından ne zaman isterseniz destek alabilirsiniz. Hem kombilerin tamiri ve bakımı, hem de Termotek markasıyla alakalı konularda deneyimli çalışanların bulunduğu firmadan alacağınız hizmetten son derece memnun kalacaksınız.

Kombi tamirinde sizlere 12 ay garanti, bakımında ise 6 ay garanti veren kombi servisi firmamız; yapacağı hizmet bedelini de en düşük seviyelerde tutmaktadır.

Kahramanmaraş
Termotek Kombi Tamir Servisi

Termotek marka kombilerde yaşanacak olan arızaların giderilmesi noktasında, Termotek kombi servisi bulmanız gerekecektir. Sizlere bu alanda deneyim sahibi çalışanları ile birlikte hizmet veren Kahramanmaraş Termotek kombi servisi firmamızı tavsiye ederiz. Kısa sürede sorunu bularak çözecek olan ekibimiz; kombi tamiri sırasında şu adımları izlemektedir:

 • İlk önce ekibimiz tarafından ilgili kombi kontrol edilerek, sorunun nereden kaynaklı olduğu saptanır.
 • Ardından sorunlu olan bölgede onarım çalışması yapılması mümkünse yapılır.
 • Eğer değişmesi gereken parça var ise; firmamız tarafından sizin onayınızdan sonra bu parça temin edilir. Eski parça çıkarılarak, yerine yenisi takılır.
 • Kombi tamiri ve onarımdan sonra kombi ile alakalı hatlar, elektrik düzeni, fan ve bar basıncı kontrol edilerek, işlem tamamlanır.

Kahramanmaraş Termotek kombi servisi firmamız; Termotek marka kombilerde yaşanan problemleri kısa sürede saptamakta ve 1 saat gibi kısa sürede sonuca kavuşturmaktadır. Ayrıca yapılacak olan tamir ve onarım işlemlerinde hem uygun fiyat güvencesi, hem de yapılacak olan hizmetin 1 yıl süre ile garantisi verilmektedir. Firmamızda 20 yılı aşkın tecrübe sahibi çalışanlar mevcuttur.

Servis Talep Formu


Kahramanmaraş
Termotek Kombi Bakım Hizmeti

Termotek marka kombinlerin arızalarının giderilmesinin yanında, düzenli olarak bakım da yaptırılmalıdır. Yine bu noktada da Kahramanmaraş Termotek kombi servisi olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Kombi bakımı sırasında aşağıdaki adımlar takip edilmektedir:

 • Yılda en az bir kere olmak şartıyla, kış aylarından önce kombi bakımı yaptırılmalıdır.
 • Ekibimiz tarafından ilk önce sıcak su ve kalorifer açık mı kontrol edilir.
 • Sonrasında kombinin su sızdırma durumunun olup olmadığına göz atılır.
 • Bu kontrollerden sonra kombinin içi açılır.
 • Kombinin içerisinde dikkat edilecek olan ilk nokta; tozlanma durumudur. Şayet tozlanma varsa; ekibimiz tarafından kombi içerisinde tozlanma giderilecektir.
 • Kombi yanma odasındaki brülör temizlenecektir.
 • Daha sonra kombideki bağlantı noktaları ve hatların kontrolleri sağlanır.
 • Kombi baca fanı bulunarak, bu fanının kontrolleri sağlanır ve temizlenir.
 • Genişleme tankı da bu esnada atlanmamakta ve mutlaka kontrol edilerek, bar basıncının ayarlanması sağlanacaktır.
 • Son olarak kombi kalorifer hattı üzerinde yer alan filtre temizlenerek işlem sonuçlandırılır.

Yılda en az bir kere, mümkünse yazın ve Sonbahar aylarında birer defa olmak üzere, yılda 2 kere kombi bakımı yaptırılmalıdır. Kahramanmaraş Termotek kombi servisi olarak faaliyetlerini gösteren firmamız; yukarıdaki adımlar doğrultusunda kombini bakımını 6 ay garanti verecek şekilde yürütmektedir.