Kahramanmaraş

Vaillant Kombi Tamir ve Bakım Servisi

Vaillant; 100 yılı aşkın geçmişe sahip, Almanya merkezli bir marka olarak, kombi ve klima ürünlerini satışa sunmaktadır. Özellikle kışın evlerde ısınmayı sağlamak, çeşitli mekanlarda soğuklardan korunmak adına birçok kişinin tercih ettiği bir markadır. Vaillant kombilerinde yaşanan her türlü sorunun çözülme ve her yıl 1 ya da 2 kere bakımının yaptırılması için, Vaillant kombi servisi firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer evde kendi başınıza kombi ile alakalı sorunu bulup çözmeye kalkışırsanız; daha ciddi problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden alanında başarılı, garanti veren ve güven teşkil eden kombi servisi bularak, sorunun uzmanlar tarafından çözülmesini sağlamak çok daha doğru olacaktır.

Kahramanmaraş’ta bulunan ve Kahramanmaraş Vaillant kombi servisi adıyla hizmet veren firmamız; 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan elemanları ile sizlere Vaillant marka kombinlerinizdeki sorunları gidermek ve bakımını yaptırmak konusunda yardımcı olacaktır.

Kahramanmaraş
Vaillant Kombi Tamir Servisi

Vaillant marka kombilerde yaşanacak olan arızaların giderilmesi noktasında, Vaillant kombi servisi bulmanız gerekecektir. Sizlere bu alanda deneyim sahibi çalışanları ile birlikte hizmet veren Kahramanmaraş Vaillant kombi servisi firmamızı tavsiye ederiz. Kısa sürede sorunu bularak çözecek olan ekibimiz; kombi tamiri sırasında şu adımları izlemektedir:

 • İlk önce ekibimiz tarafından ilgili kombi kontrol edilerek, sorunun nereden kaynaklı olduğu saptanır.
 • Ardından sorunlu olan bölgede onarım çalışması yapılması mümkünse yapılır.
 • Eğer değişmesi gereken parça var ise; firmamız tarafından sizin onayınızdan sonra bu parça temin edilir. Eski parça çıkarılarak, yerine yenisi takılır.
 • Kombi tamiri ve onarımdan sonra kombi ile alakalı hatlar, elektrik düzeni, fan ve bar basıncı kontrol edilerek, işlem tamamlanır.

Kahramanmaraş Vaillant kombi servisi firmamız; Vaillant marka kombilerde yaşanan problemleri kısa sürede saptamakta ve 1 saat gibi kısa sürede sonuca kavuşturmaktadır. Ayrıca yapılacak olan tamir ve onarım işlemlerinde hem uygun fiyat güvencesi, hem de yapılacak olan hizmetin 1 yıl süre ile garantisi verilmektedir. Firmamızda 20 yılı aşkın tecrübe sahibi çalışanlar mevcuttur.

Servis Talep Formu


Kahramanmaraş
Vaillant Kombi Bakım Hizmeti

Vaillant marka kombinlerin arızalarının giderilmesinin yanında, düzenli olarak bakım da yaptırılmalıdır. Yine bu noktada da Kahramanmaraş Vaillant kombi servisi olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Kombi bakımı sırasında aşağıdaki adımlar takip edilmektedir:

 • Yılda en az bir kere olmak şartıyla, kış aylarından önce kombi bakımı yaptırılmalıdır.
 • Ekibimiz tarafından ilk önce sıcak su ve kalorifer açık mı kontrol edilir.
 • Sonrasında kombinin su sızdırma durumunun olup olmadığına göz atılır.
 • Bu kontrollerden sonra kombinin içi açılır.
 • Kombinin içerisinde dikkat edilecek olan ilk nokta; tozlanma durumudur. Şayet tozlanma varsa; ekibimiz tarafından kombi içerisinde tozlanma giderilecektir.
 • Kombi yanma odasındaki brülör temizlenecektir.
 • Daha sonra kombideki bağlantı noktaları ve hatların kontrolleri sağlanır.
 • Kombi baca fanı bulunarak, bu fanının kontrolleri sağlanır ve temizlenir.
 • Genişleme tankı da bu esnada atlanmamakta ve mutlaka kontrol edilerek, bar basıncının ayarlanması sağlanacaktır.
 • Son olarak kombi kalorifer hattı üzerinde yer alan filtre temizlenerek işlem sonuçlandırılır.

Yılda en az bir kere, mümkünse yazın ve Sonbahar aylarında birer defa olmak üzere, yılda 2 kere kombi bakımı yaptırılmalıdır. Kahramanmaraş Vaillant kombi servisi olarak faaliyetlerini gösteren firmamız; yukarıdaki adımlar doğrultusunda kombini bakımını 6 ay garanti verecek şekilde yürütmektedir.