Kahramanmaraş

Viessmann Kombi Tamir ve Bakım Servisi

Almanya’nın önde gelen enerji şirketlerinden olan Viessmann; kışın evlerin sıcak ve konforlu bir hale gelmesine önemli bir katkı sağlamaktadır. Sadece Almanya’da değil, yurtdışında da ısıtma sistemi üzerinde geliştirdiği ürünleriyle büyük yankı uyandırmayı başarmıştır. Ülkemizde de Viessmann’ın kombileri çok tercih görmektedir. Tabii teknolojik ev aletlerinde yaşanan birtakım sorunlar, bu noktada da insanların karşısına çıkmıyor değil. Bu gibi durumlarda ise; Viessmann kombi servisi firmaları ile iletişim kurmanız ve sorunun çözülmesi için yardım istemeniz gerekecek. Kombilerin tamirinin yanı sıra, kışın tam randımanlı çalışması için bakımının yapılması konusunda da kombi servisi firmalarından destek alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Viessmann kombi servisi firmamızda; Viessmann marka kombilerin tamiri ve onarımı konusunda deneyim sahibi olan çalışanları ile sizlere 7 gün 24 saat yardımcı olacaktır. Verilen her hizmetin bir garantisi ve uygun bir fiyatı vardır.

Kahramanmaraş
Viessmann Kombi Tamir Servisi

Viessmann marka kombilerde yaşanacak olan arızaların giderilmesi noktasında, Viessmann kombi servisi bulmanız gerekecektir. Sizlere bu alanda deneyim sahibi çalışanları ile birlikte hizmet veren Kahramanmaraş Viessmann kombi servisi firmamızı tavsiye ederiz. Kısa sürede sorunu bularak çözecek olan ekibimiz; kombi tamiri sırasında şu adımları izlemektedir:

 • İlk önce ekibimiz tarafından ilgili kombi kontrol edilerek, sorunun nereden kaynaklı olduğu saptanır.
 • Ardından sorunlu olan bölgede onarım çalışması yapılması mümkünse yapılır.
 • Eğer değişmesi gereken parça var ise; firmamız tarafından sizin onayınızdan sonra bu parça temin edilir. Eski parça çıkarılarak, yerine yenisi takılır.
 • Kombi tamiri ve onarımdan sonra kombi ile alakalı hatlar, elektrik düzeni, fan ve bar basıncı kontrol edilerek, işlem tamamlanır.

Kahramanmaraş Viessmann kombi servisi firmamız; Viessmann marka kombilerde yaşanan problemleri kısa sürede saptamakta ve 1 saat gibi kısa sürede sonuca kavuşturmaktadır. Ayrıca yapılacak olan tamir ve onarım işlemlerinde hem uygun fiyat güvencesi, hem de yapılacak olan hizmetin 1 yıl süre ile garantisi verilmektedir. Firmamızda 20 yılı aşkın tecrübe sahibi çalışanlar mevcuttur.

Servis Talep Formu


Kahramanmaraş
Viessmann Kombi Bakım Hizmeti

Viessmann marka kombinlerin arızalarının giderilmesinin yanında, düzenli olarak bakım da yaptırılmalıdır. Yine bu noktada da Kahramanmaraş Viessmann kombi servisi olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Kombi bakımı sırasında aşağıdaki adımlar takip edilmektedir:

 • Yılda en az bir kere olmak şartıyla, kış aylarından önce kombi bakımı yaptırılmalıdır.
 • Ekibimiz tarafından ilk önce sıcak su ve kalorifer açık mı kontrol edilir.
 • Sonrasında kombinin su sızdırma durumunun olup olmadığına göz atılır.
 • Bu kontrollerden sonra kombinin içi açılır.
 • Kombinin içerisinde dikkat edilecek olan ilk nokta; tozlanma durumudur. Şayet tozlanma varsa; ekibimiz tarafından kombi içerisinde tozlanma giderilecektir.
 • Kombi yanma odasındaki brülör temizlenecektir.
 • Daha sonra kombideki bağlantı noktaları ve hatların kontrolleri sağlanır.
 • Kombi baca fanı bulunarak, bu fanının kontrolleri sağlanır ve temizlenir.
 • Genişleme tankı da bu esnada atlanmamakta ve mutlaka kontrol edilerek, bar basıncının ayarlanması sağlanacaktır.
 • Son olarak kombi kalorifer hattı üzerinde yer alan filtre temizlenerek işlem sonuçlandırılır.

Yılda en az bir kere, mümkünse yazın ve Sonbahar aylarında birer defa olmak üzere, yılda 2 kere kombi bakımı yaptırılmalıdır. Kahramanmaraş Viessmann kombi servisi olarak faaliyetlerini gösteren firmamız; yukarıdaki adımlar doğrultusunda kombini bakımını 6 ay garanti verecek şekilde yürütmektedir.