Kahramanmaraş

Warmhaus Kombi Tamir ve Bakım Servisi

Türkiye’nin 5 büyük ısıtma sistemleri üretici markalarından olan Warmhaus; 1966 senesinde kurulmuş olup, o yıldan bu yana üstün bir başarı örneği göstererek hizmet vermektedir. Kombi sistemleri üretiminde Türkiye’nin ileri gelen markalarından olan Warmhaus ile kışın evlerinizde sıcaklığı bulacak ve hastalıklardan korunacaksınız. Bu markayı kullananlar, doğal olarak Warmhaus kombi servisi firmalarına da zaman zaman ihtiyaç duyacaklar. Bu ihtiyaç bazen arızaları gidermek, bazen de bakım yaptırmak için gün yüzüne çıkacak. Şayet Kahramanmaraş’ta hizmet veren ve deneyimli çalışanları ile faaliyetlerini yürüten Kahramanmaraş Warmhaus kombi servisi firmamızdan hizmet talep ederseniz; yaşadığınız problemden kısa süre içerisinde kurtulma şansı yakalayacaksınız.

Kombi servisi alanında uzman çalışanları ile hizmet veren firmamız; Warmhaus gibi birçok markanın kombi tamiri ve bakımı konusunda çalışmalarını yürütmektedir. Her zaman uygun fiyat garantisi ile sizleri karşılamaktadır.

Kahramanmaraş
Warmhaus Kombi Tamir Servisi

Warmhaus marka kombilerde yaşanacak olan arızaların giderilmesi noktasında, Warmhaus kombi servisi bulmanız gerekecektir. Sizlere bu alanda deneyim sahibi çalışanları ile birlikte hizmet veren Kahramanmaraş Warmhaus kombi servisi firmamızı tavsiye ederiz. Kısa sürede sorunu bularak çözecek olan ekibimiz; kombi tamiri sırasında şu adımları izlemektedir:

 • İlk önce ekibimiz tarafından ilgili kombi kontrol edilerek, sorunun nereden kaynaklı olduğu saptanır.
 • Ardından sorunlu olan bölgede onarım çalışması yapılması mümkünse yapılır.
 • Eğer değişmesi gereken parça var ise; firmamız tarafından sizin onayınızdan sonra bu parça temin edilir. Eski parça çıkarılarak, yerine yenisi takılır.
 • Kombi tamiri ve onarımdan sonra kombi ile alakalı hatlar, elektrik düzeni, fan ve bar basıncı kontrol edilerek, işlem tamamlanır.

Kahramanmaraş Warmhaus kombi servisi firmamız; Warmhaus marka kombilerde yaşanan problemleri kısa sürede saptamakta ve 1 saat gibi kısa sürede sonuca kavuşturmaktadır. Ayrıca yapılacak olan tamir ve onarım işlemlerinde hem uygun fiyat güvencesi, hem de yapılacak olan hizmetin 1 yıl süre ile garantisi verilmektedir. Firmamızda 20 yılı aşkın tecrübe sahibi çalışanlar mevcuttur.

Servis Talep Formu


Kahramanmaraş
Warmhaus Kombi Bakım Hizmeti

Warmhaus marka kombinlerin arızalarının giderilmesinin yanında, düzenli olarak bakım da yaptırılmalıdır. Yine bu noktada da Kahramanmaraş Warmhaus kombi servisi olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Kombi bakımı sırasında aşağıdaki adımlar takip edilmektedir:

 • Yılda en az bir kere olmak şartıyla, kış aylarından önce kombi bakımı yaptırılmalıdır.
 • Ekibimiz tarafından ilk önce sıcak su ve kalorifer açık mı kontrol edilir.
 • Sonrasında kombinin su sızdırma durumunun olup olmadığına göz atılır.
 • Bu kontrollerden sonra kombinin içi açılır.
 • Kombinin içerisinde dikkat edilecek olan ilk nokta; tozlanma durumudur. Şayet tozlanma varsa; ekibimiz tarafından kombi içerisinde tozlanma giderilecektir.
 • Kombi yanma odasındaki brülör temizlenecektir.
 • Daha sonra kombideki bağlantı noktaları ve hatların kontrolleri sağlanır.
 • Kombi baca fanı bulunarak, bu fanının kontrolleri sağlanır ve temizlenir.
 • Genişleme tankı da bu esnada atlanmamakta ve mutlaka kontrol edilerek, bar basıncının ayarlanması sağlanacaktır.
 • Son olarak kombi kalorifer hattı üzerinde yer alan filtre temizlenerek işlem sonuçlandırılır.

Yılda en az bir kere, mümkünse yazın ve Sonbahar aylarında birer defa olmak üzere, yılda 2 kere kombi bakımı yaptırılmalıdır. Kahramanmaraş Warmhaus kombi servisi olarak faaliyetlerini gösteren firmamız; yukarıdaki adımlar doğrultusunda kombini bakımını 6 ay garanti verecek şekilde yürütmektedir.